Ez a webhely sütiket használ a funkcióinak biztosítása érdekében. Látogatáselemzés céljából kizárólag anonim adatok kerülnek rögzítésre, marketing céllal nem gyűjtünk adatokat.
Részletek a cookie-k kezeléséről

WECK üveg, döntött falú

1.400 Ft (1.102 Ft + ÁFA)

A WECK üveg kiváló választás befőttekhez, lekvárokhoz és fermentálásra. De ha szeretsz csomagolásmentesen vásárolni, akkor magokat, különféle aszalványokat és tésztákat is tárolhatsz bennük. A WECK üvegek egyik nagy előnye, hogy rozsdamentes üvegtetővel rendelkeznek, így fermentálásra a legideálisabb választás. Formájukat úgy tervezték, hogy könnyebb legyen a beletöltés és a kiöntés. De amiért én személyesen a legjobban szeretem őket, az az, hogy egymásra pakolhatóak. Így átláthatóbb lesz a szekrény és a kamrapolc velük. Nem utolsó sorban a mosogatógépben való tisztításuk is könnyebb. Mindegyik üveghez 2db rozsdamentes acél lefogót és egy 1db gumigyűrűt küldünk, amivel az üvegek légmentesen lezárhatóak és újra meg újra felhasználhatóak lesznek. Németországban készülnek. 6 féle méret közül választhatsz.

Raktárkészlet 1: 5 db raktáron
Méret
Mennyiségdb
Kedvencekhez

Pauza tanácsa

Mosogatásnál a gumigyűrűt és a leszorítókat ne tedd be a mosogatógépbe. Az üvegek hőállóak, így rögzítők és gumi nélkül sütőformaként is használhatod őket.